HEKTOS jest importerem i dystrybutorem układów hydrauliki siłowej oraz pneumatyki i automatyki. Zakres naszej działalności obejmuje: udział w projektowaniu i doborze elementów, przygotowywanie rozwiązań, produkcję elementów tych rozwiązań oraz sprzedaż.

Dostarczamy kompletnych rozwiązań hydraulicznych i mikrohydraulicznych włączając pompę, silnik, zawory i sterowanie, zbiornik i akcesoria. Specjalistyczna wiedza i doświadczenie współpracujących z nami specjalistów obejmuje technikę pomp, silników, a także sterowanie ręczne, elektryczne, hydrauliczne i pneumatyczne. To oznacza możliwość zaprojektowania i dostawy różnorodnych całkowicie nowatorskich napędów – często blisko współpracując z klientami – by zaspokoić nawet najtrudniejsze wymagania.

Różnorodność towarów od sprawdzonych producentów to gwarancja najlepszych rozwiązań. Sprawny serwis oraz doskonała obsługa klienta sa naszą wizytówką. Specjaliści z dziedzin takich jak: mechanika, elektronika i informatyka są do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.