Elementy złączne stosowane w pneumatyce.

Pneumatyczny zawór dławiący ISU

Zawory dławiące wykorzystuje się wszędzie tam gdzie jest potrzebna regulacja natężenia przepływu czynnika roboczego. Pozwala to na kontrolowanie prędkości pracy siłowników. W naszej ofercie posiadamy pneumatyczny zawór dławiący serii ISU marki Winman, wykonany częściowo z metalu.

Dostępne wielkości: średnica od 4 do 12mm.

Czytaj więcej...

Pneumatyczne tłumiki hałasu PSU

Tłumiki służą do obniżenia hałasu oraz chronią urządzenie pneumatyczne przed zanieczyszczeniami. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości tłumiki poletylenowe z serii PSU zapewniające większy przepływ powietrza i jakość tłumienia hałasu. Mają również większe gabaryty.

Czytaj więcej...

Pneumatyczne tłumiki hałasu BSL

Tłumiki służą do obniżenia hałasu oraz chronią urządzenie pneumatyczne przed zanieczyszczeniami. W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości tłumiki mosiężne stożkowe serii BSL.

Czytaj więcej...

Złącze kolanowe IPV

Złącze pneumatyczne kolanowe służące do łączenia przewodów i elementów układów pneumatycznych z serii IPV.

Czytaj więcej...

Elementy złączeniowe, Trójnik IPB

W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju przyłączki które służą do łącznia elementów i przewodów w układach pneumatycznych. Wysokiej jakości elementy złończeniowe producenta Hidtek służą do połączeń stałych lub rozłącznych. Poniższa tabela przedstawia trójnik pneumatyczny IPB z gwintem zewnętrznym.

Czytaj więcej...

Elementy złączeniowe, przyłącze kolanowe IPL

W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju przyłączki które służą do łącznia elementów i przewodów w układach pneumatycznych. Wysokiej jakości elementy złończeniowe producenta Hidtek służą do połączeń stałych lub rozłącznych. Poniższa tabela przedstawia przyłączki pneumatyczne kolanowe IPL z gwintem zewnętrznym.

Czytaj więcej...

Hektos - Facebook