Elementy, układy pomiarowe oraz przyrządy pomiarowe stosowane w hydraulice siłowej. Pomiary ciśnienia, przepływu, temperatury, czystości oleju, itd. Testery, i urządzenia diagnostyczne do wykorzystania w układach hydraulicznych.

 

Analogowo - cyfrowy tester układów hydraulicznych PFM6

Tester układów hydraulicznych PFM6

Tester układów hydraulicznych PFM6 wykorzystuje zestaw czujników do kontroli parametrów pracy układu hydraulicznego, takich jak jednokierunkowy przepływ, ciśnienie, temperatura. Ciśnienie prezentowane jest bezpośrednio na manometrze. Temperatura i przepływ wyświetlane są osobno na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. PFM6 jest bardzo poręcznym narzędziem do ustawiania, diagnozowania awarii i kontroli układów hydraulicznych mobilnych i przemysłowych.

 

Zakres pomiaru przepływu: od  4 do 757 l/min; maksymalne cisnienie: do 414 bar. 

Czytaj więcej...

Analogowe testery układów hydraulicznych

Tester analogowy Hedland

Analogowe testery typu H do układów hydraulicznych są narzędziami do pomiaru ciśnienia i przepływu oleju i innych cieczy ropopochodnych. Występują także w wersjach do wody i cieczy na bazie wody, estrów fosforanowych, a także powietrza i innych gazów. Są bardzo proste w instalacji. Zapewniają natychmiastowy odczyt natężenia przepływu i ciśnienia przy względnej niewrażliwości na wysokie ciśnienia, zanieczyszczenia i przepływ turbulentny.

 

Zakres pomiaru przepływu: od 0,5 do 560 l/min; maksymalne ciśnienie: do 414 bar.

Czytaj więcej...

Przepływomierze EZ-View do niskich ciśnień

Hedland EZ-View

Przepływomierze o zmiennym przekroju EZ-View® dla niskich ciśnień są wytrzymałymi i tanimi miernikami z odczytem bezpośrednim do pomiaru przepływu oleju, wody i innych płynów. Są bardzo łatwe w instalacji - mogą pracować w dowolnej pozycji: pionowej, poziomej, odwróconej, itp. bez poświęcania jakości pomiaru. Zapewniają natychmiastowy odczyt natężenia przepływu w zamkniętych instalacjach rurowych. Nie wymagają połączeń elektrycznych.

 

Zakres pomiaru przepływu: od 2 do 100 l/min; maksymalne cisnienie: do 22,4 bar.

Czytaj więcej...

Przepływomierze do średnich i wysokich ciśnień

Przepływomierz Hedland - wysokie ciśnienie

Przepływomierze Hedland typu H do średnich i wysokich ciśnień o zmiennym przekroju są miernikami do pomiaru przepływu oleju i innych cieczy ropopochodnych. Występują także w wersjach do wody i cieczy na bazie wody, estrów fosforanowych oraz powietrza i innych gazów. Są bardzo proste w instalacji. Zapewniają natychmiastowy odczyt natężenia przepływu przy względnej niewrażliwości na wysokie ciśnienia, zanieczyszczenia, przepływ turbulentny czy usytuowanie w układzie. Nie wymagają prostowników przepływu.

 

Zakres pomiaru przepływu: od 0,1 do 1100 l/min; maksymalne ciśnienie: do 414 bar.

Czytaj więcej...

Przepływomierze do agresywnego środowiska

Hedland Hostile Environment Flow Meter

Przepływomierze Hedland typu H przystosowane do pracy w agresywnym środowisku działają identycznie do przepływomierzy wysokociśnieniowych o zmiennym przekroju. Najważniejszą różnicą jest użycie do ich produkcji materiałów, które nie wchodzą w reakcje zarówno z mierzonym medium, jak i zewnętrznym agresywnym środowiskiem. Zapewniają natychmiastowy odczyt natężenia przepływu w trudnych warunkach zewnętrznych. Zapewniają stabilność lepkości.

 

Zakres pomiaru przepływu: od 0,5 do 380 l/min; maksymalne ciśnienie: do 414 bar. 

Czytaj więcej...

Flo-Check® USB - analizator układów hydraulicznych

Hedland EZ-View

Analizator układów hydraulicznych Flo-Check® USB wykorzystuje zestaw czujników do rejestrowania parametrów pracy układu hydraulicznego, a następnie przekazuje je do laptopa lub komputera użytkownika, gdzie zebrane parametry pracy (dwukierunkowy przepływ, ciśnienie, temperatura, moc) mogą być monitorowane w czasie rzeczywistym i zapisywane do dalszych analiz. Flo-Check® USB jest idealnym narzędziem do ustawiania, diagnozowania awarii i kontrolowania układów hydraulicznych mobilnych i przemysłowych.

 

Zakres pomiaru przepływu: od 15 do 757 l/min; maksymalne ciśnienie: 414 bar.

Czytaj więcej...

Hektos - Facebook