Hektos - aktualności

Badger Meter

Badger Meter jest międzynarodowym dystrybutorem i producentem urządzeń wykorzystujących pomiary natężenia przepływu oraz technologie regulacji. Jego produkty są używane do pomiaru i sterowania przepływem cieczy i gazów w wielu zastosowaniach.

 

artykul-badger-meterHektos koncentruje się na rozwiązaniach hydraulicznych i pneumatycznych, które są reprezentowane przez marki Badger Meter Europa, Flo-tech, Hedland i RFI.

Badger Meter Europa GmbH jest spółką zależną  Badger Meter, Inc., USA, z siedzibą w Milwaukee w stanie Wisconsin. Z obrotami powyżej 350 milionów Euro i zaangażowaniem ponad 1300 pracowników na całym świecie, Badger Meter jest czołowym sprzedawcą i producentem urządzeń do pomiaru przepływu i regulacji od 1905 roku. Badger Meter był pionierem w pomiarze przepływu, co jest potwierdzone wieloma patentami w tej dziedzinie.

Firma, która z powodzeniem dostarcza przemysłowi przepływomierze od ponad przeszło stulecia jest zawsze świadoma jak ważna jest jakość jej produktów. Badger Meter Europa GmbH pojmuje jakość jako całość. Jest to przede wszystkim jakość pracy, której oczekują klienci. Jakość zaczyna się od pojedynczych osób i wymaga odpowiedniej filozofii firmy. Nacisk na jakość towarzyszy przez cały proces sprzedaży: od zapytania, przez zamówienie, sam produkt, aż do serwisu. W sprawie jakości nie ma miejsca na kompromis.

 

Pobierz katalog ogólny

Hektos - Facebook