Hektos - aktualności

Dystrybucja produktów firmy Badger Meter

Hektos zostaje autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Badger Meter przeznaczonych do zastosowań w hydraulice siłowej i pneumatyce. Podpisana 25.09.2014 umowa obejmuje produkty marek Flo-tech i Hedland takie jak przepływomierze cieczy i gazow, testery hydrauliczne i pneumatyczne oraz analizatory hydrauliczne. 

 

artykul-badger-meter2Hektos wciąż rozwija swoją ofertę dla Klientow z branży hydrauliki siłowej i pneumatyki. Naturalną konsekwencją dostaw elementów układow hydraulicznych jest uzupełnianie palety towarów o instrumenty pomiarowe dla działów jakości i serwisów.

Współpraca najpierw z Racine Federated International, a później z Badger Meter Europa pozwoliła włączyć do gamy produktów przepływomierze oleju hydraulicznego oraz pneumatyczne, testery układow hydraulicznych i pneumatycznych, a także wiele innych akcesoriów, które zaspokoją potrzeby większości serwisów hydrauliki siłowej oraz producentów maszyn i urządzeń, stosujących w swych wyrobach układy hydrauliczne.

Oferta firmy Badger Meter Europa jest znacznie szersza niż zakres współpracy z firmą Hektos Sławomir Pokraka. O różnorodności pól zastosowań produktów z ofery Badger Meter  można zorientować się z poniższego katalogu.

 

 

Pobierz katalog ogólny

Hektos - Facebook