Hektos - aktualności

Nagrody, targi, nowości, zapowiedzi i informacje prasowe dotyczące grupy Hektos. Są tu także informacje o naszych partnerach, głównych dostawcach i odbiorcach.

 

Hektos rozpoczyna współpracę z firmą Atos

Z początkiem 2018r. Hektos rozpoczął współpracę z włoską firmą Atos spa w zakresie dystrybucji elementów hydraulicznych. Atos jest jednym z liderów na rynku przemysłowych elementów elektrohydraulicznych. Zawory i rozdzielacze proporcjonalne, rozdzielacze ON-OFF, pompy i siłowniki sterowane elektrycznie uzupełnią ofertę firmy Hektos.

Złoty Medal dla pomp XPi produkcji Hydro Leduc

Medal dla XPI na HaPeS 2014

HaPeS zaproszenie hektos2 300-162

Pompy dwukierunkowe typu XPi produkcji Hydro Leduc zostały nagrodzone Złotym Medalem za produkt na Miedzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS 2014.

Gratulacje dla działu badawczo-rozwojowego naszego francuskiego partnera - Hydro Leduc za opracowanie udanej konstrukcji.

 

Czytaj więcej...

Dystrybucja zaworów i rozdzielaczy Steed

STEED

Hektos rozpoczął współpracę z tajwańską firmą Steed Machinery Co., Ltd. w zakresie dystrybucji zaworów nabojowych, rozdzielaczy suwakowych, w tym proporcjonalnych, chłodnic oleju oraz pomp łopatkowych o zmiennej wydajności.

 

Badger Meter

Badger Meter jest międzynarodowym dystrybutorem i producentem urządzeń wykorzystujących pomiary natężenia przepływu oraz technologie regulacji. Jego produkty są używane do pomiaru i sterowania przepływem cieczy i gazów w wielu zastosowaniach.

 

Czytaj więcej...

Współpraca z Jihostroj

Jihostroj

Hektos rozpoczyna współpracę z firmą Jihostroj z Republiki Czeskiej oferującą szeroki zakres pomp hydraulicznych i silników hydraulicznych zębatych, a także zębatych dzielników strumienia. W ofercie dostępne są także siłowniki oraz zasilacze hydrauliczne.

 

Czytaj więcej...

Pompy łopatkowe do sprzętu CAT

Od 1 lipca 2008 w ofercie firmy Hektos dostępny jest cały zakres pomp łopatkowych do sprzętu CATERPILLAR® produkcji włoskiej firmy B&C®. Potrzebne pompy łopatkowe można zamawiać wg numeru części lub wg typu i numeru seryjnego maszyny. Zakres oferowanych produktów obejmuje pompy hydrauliczne łopatkowe o stałej wydajności.

Wszystkie nazwy, numery, symbole producentów i opisy użyte zostały jedynie w celach referencyjnych. Zastrzeżone znaki towarowe stanowią własność odpowiednich firm.

Hektos - Facebook