Hektos - aktualności

Nagrody, targi, nowości, zapowiedzi i informacje prasowe dotyczące grupy Hektos. Są tu także informacje o naszych partnerach, głównych dostawcach i odbiorcach.

 

Hektos rozpoczyna współpracę z firmą Atos

Z początkiem 2018r. Hektos rozpoczął współpracę z włoską firmą Atos spa w zakresie dystrybucji elementów hydraulicznych. Atos jest jednym z liderów na rynku przemysłowych elementów elektrohydraulicznych. Zawory i rozdzielacze proporcjonalne, rozdzielacze ON-OFF, pompy i siłowniki sterowane elektrycznie uzupełnią ofertę firmy Hektos.

Dystrybucja produktów firmy Badger Meter

marki Flo-tech i Hedland

Hektos zostaje autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Badger Meter przeznaczonych do zastosowań w hydraulice siłowej i pneumatyce. Podpisana 25.09.2014 umowa obejmuje produkty marek Flo-tech i Hedland takie jak przepływomierze cieczy i gazow, testery hydrauliczne i pneumatyczne oraz analizatory hydrauliczne. 

 

Czytaj więcej...

Złoty Medal dla pomp XPi produkcji Hydro Leduc

Medal dla XPI na HaPeS 2014

HaPeS zaproszenie hektos2 300-162

Pompy dwukierunkowe typu XPi produkcji Hydro Leduc zostały nagrodzone Złotym Medalem za produkt na Miedzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS 2014.

Gratulacje dla działu badawczo-rozwojowego naszego francuskiego partnera - Hydro Leduc za opracowanie udanej konstrukcji.

 

Czytaj więcej...

Dystrybucja zaworów i rozdzielaczy Steed

STEED

Hektos rozpoczął współpracę z tajwańską firmą Steed Machinery Co., Ltd. w zakresie dystrybucji zaworów nabojowych, rozdzielaczy suwakowych, w tym proporcjonalnych, chłodnic oleju oraz pomp łopatkowych o zmiennej wydajności.

 

Badger Meter

Badger Meter jest międzynarodowym dystrybutorem i producentem urządzeń wykorzystujących pomiary natężenia przepływu oraz technologie regulacji. Jego produkty są używane do pomiaru i sterowania przepływem cieczy i gazów w wielu zastosowaniach.

 

Czytaj więcej...

Współpraca z Jihostroj

Jihostroj

Hektos rozpoczyna współpracę z firmą Jihostroj z Republiki Czeskiej oferującą szeroki zakres pomp hydraulicznych i silników hydraulicznych zębatych, a także zębatych dzielników strumienia. W ofercie dostępne są także siłowniki oraz zasilacze hydrauliczne.

 

Czytaj więcej...

Hektos - Facebook