Hektos - aktualności

Nagrody, targi, nowości, zapowiedzi i informacje prasowe dotyczące grupy Hektos. Są tu także informacje o naszych partnerach, głównych dostawcach i odbiorcach.

 

Hektos na Agro Show 2017 - zapraszamy!

W dniach 22-25 września 2017 będą mieli Państwo okazję nas zobaczyć na Targach Agro Show w Bednarach. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (403, sektor C), gdzie będą mogli Państwo zapoznać się z naszą ofertą hydrauliki siłowej, obejrzeć m.in. pompy, akumulatory i chłodnice oraz napić się gorącej herbaty.
Do zobaczenia na Targach!

Dystrybucja produktów firmy Badger Meter

marki Flo-tech i Hedland

Hektos zostaje autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Badger Meter przeznaczonych do zastosowań w hydraulice siłowej i pneumatyce. Podpisana 25.09.2014 umowa obejmuje produkty marek Flo-tech i Hedland takie jak przepływomierze cieczy i gazow, testery hydrauliczne i pneumatyczne oraz analizatory hydrauliczne. 

 

Czytaj więcej...

Złoty Medal dla pomp XPi produkcji Hydro Leduc

Medal dla XPI na HaPeS 2014

HaPeS zaproszenie hektos2 300-162

Pompy dwukierunkowe typu XPi produkcji Hydro Leduc zostały nagrodzone Złotym Medalem za produkt na Miedzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS 2014.

Gratulacje dla działu badawczo-rozwojowego naszego francuskiego partnera - Hydro Leduc za opracowanie udanej konstrukcji.

 

Czytaj więcej...

Dystrybucja zaworów i rozdzielaczy Steed

STEED

Hektos rozpoczął współpracę z tajwańską firmą Steed Machinery Co., Ltd. w zakresie dystrybucji zaworów nabojowych, rozdzielaczy suwakowych, w tym proporcjonalnych, chłodnic oleju oraz pomp łopatkowych o zmiennej wydajności.

 

Czytaj więcej...

Badger Meter

Badger Meter jest międzynarodowym dystrybutorem i producentem urządzeń wykorzystujących pomiary natężenia przepływu oraz technologie regulacji. Jego produkty są używane do pomiaru i sterowania przepływem cieczy i gazów w wielu zastosowaniach.

 

Czytaj więcej...

Współpraca z Jihostroj

Jihostroj

Hektos rozpoczyna współpracę z firmą Jihostroj z Republiki Czeskiej oferującą szeroki zakres pomp hydraulicznych i silników hydraulicznych zębatych, a także zębatych dzielników strumienia. W ofercie dostępne są także siłowniki oraz zasilacze hydrauliczne.

 

Czytaj więcej...

Hektos - Facebook