Hektos - aktualności

Nagrody, targi, nowości, zapowiedzi i informacje prasowe dotyczące grupy Hektos. Są tu także informacje o naszych partnerach, głównych dostawcach i odbiorcach.

 

Dystrybucja produktów firmy Badger Meter

marki Flo-tech i Hedland

Hektos zostaje autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Badger Meter przeznaczonych do zastosowań w hydraulice siłowej i pneumatyce. Podpisana 25.09.2014 umowa obejmuje produkty marek Flo-tech i Hedland takie jak przepływomierze cieczy i gazow, testery hydrauliczne i pneumatyczne oraz analizatory hydrauliczne. 

 

Czytaj więcej...

Złoty Medal dla pomp XPi produkcji Hydro Leduc

Medal dla XPI na HaPeS 2014

HaPeS zaproszenie hektos2 300-162

Pompy dwukierunkowe typu XPi produkcji Hydro Leduc zostały nagrodzone Złotym Medalem za produkt na Miedzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów HaPeS 2014.

Gratulacje dla działu badawczo-rozwojowego naszego francuskiego partnera - Hydro Leduc za opracowanie udanej konstrukcji.

 

Czytaj więcej...

Dystrybucja zaworów i rozdzielaczy Steed

STEED

Hektos rozpoczął współpracę z tajwańską firmą Steed Machinery Co., Ltd. w zakresie dystrybucji zaworów nabojowych, rozdzielaczy suwakowych, w tym proporcjonalnych, chłodnic oleju oraz pomp łopatkowych o zmiennej wydajności.

 

Czytaj więcej...

Badger Meter

Badger Meter jest międzynarodowym dystrybutorem i producentem urządzeń wykorzystujących pomiary natężenia przepływu oraz technologie regulacji. Jego produkty są używane do pomiaru i sterowania przepływem cieczy i gazów w wielu zastosowaniach.

 

Czytaj więcej...

Współpraca z Jihostroj

Jihostroj

Hektos rozpoczyna współpracę z firmą Jihostroj z Republiki Czeskiej oferującą szeroki zakres pomp hydraulicznych i silników hydraulicznych zębatych, a także zębatych dzielników strumienia. W ofercie dostępne są także siłowniki oraz zasilacze hydrauliczne.

 

Czytaj więcej...

Pompy łopatkowe do sprzętu CAT

Od 1 lipca 2008 w ofercie firmy Hektos dostępny jest cały zakres pomp łopatkowych do sprzętu CATERPILLAR® produkcji włoskiej firmy B&C®. Potrzebne pompy łopatkowe można zamawiać wg numeru części lub wg typu i numeru seryjnego maszyny. Zakres oferowanych produktów obejmuje pompy hydrauliczne łopatkowe o stałej wydajności.

Wszystkie nazwy, numery, symbole producentów i opisy użyte zostały jedynie w celach referencyjnych. Zastrzeżone znaki towarowe stanowią własność odpowiednich firm.

Hektos - Facebook